?>
Best Price
Znajdź pokój w 360 miastach w 10 krajach
Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Dodatkowe kryteriaMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

REZERWUJ WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ!

Dokonaj rezerwacji co najmniej 5 dni wcześniej i skorzystaj z 15% upustu.

> Więcej informacji


Hotel Campanile Poznań
gwarantuje Państwu niewygórowane ceny i profesjonalną obsługę w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Hotel usytuowany jest zaledwie 3 km od lotniska Poznań Ławica i ok. 4 km od stacji kolejowej. W pobliżu znajduje się płatny parking publiczny.

Hotel wyposażony jest w pokoje dostosowane do potrzeb naszych gości. Wszystkie pokoje są dwuosobowe z dwoma jednoosobowymi lub jednym dużym łóżkiem. Pokoje wyposażone są w telefon, budzik, telewizję satelitarną i darmowy dostęp do internetu. Wszystkie pokoje posiadają klimatyzację, a ich nowoczesne wyposażenie na pewno zapewni Państwu komfort i zadowolenie z pobytu.

W całodobowej recepcji można zapytać także o sejf hotelowy. Nasi pracownicy mówią w trzech językach: po angielsku, niemiecku i hiszpańsku, dzięki czemu zapewniamy jak najlepsze zrozumienie potrzeb naszych gości. W hotelu jest także możliwość korzystania z sali konferencyjnej.

Ponadto do dyspozycji gości pozostaje pralnia i bar.

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszej hotelowej restauracji i na hotelowy taras. W restauracji można zjeść smaczny posiłek w niewygórowanej cenie. Obfite śniadania i pyszne obiady i kolacje to nasza specjalność.

W trosce o gości poruszających się na wózkach, zapewniamy specjalnie dostosowane pokoje. Ponadto hotel wyposażony jest w windy i inne udogodnienia, dzięki którym komfort jest zapewniony.

Do hotelu można zabrać także swojego pupila (1 na pokój i za opłatą 25PLN).

Obsługa jest całodobowa, a nocny portier czuwa nad Państwa bezpieczeństwem i jest do Państwa dyspozycji. W hallu znajduje się także komputer i telefon.

Hotel Campanile Poznań gwarantuje Państwu komfort, spokój i niezapomniane chwile w samym sercu Wielkopolski. Nasz hotel będzie dla Państwa nie tylko wspaniałą bazą wypadową na to zabytkowe i handlowe miasto, ale także na niezwykle ciekawy przyrodniczo region.

Dla Państwa przyjemności, zapraszamy również do korzystania z naszej wyjątkowej usługi Wifi+, czyli bezpłatnego szybkiego połączenia internetowego na terenie całego hotelu, które umożliwia swobodną nawigację w sieci, prowadzenie rozmów i oglądanie filmów. 

 

Czytaj dalej
Udogodnienia
  • Zasięg wifi
  • Restauracja
  • BAR
  • Płatny parking publiczny
  • Meeting
  • PF_NONSMOKING
  • Zwierzęta domowe dozwolone
  • Klimatyzowany hol
  • Canal+

Adres hotelu

96 Sw. Wawrzynca str

60-541 POZNAN

GPS:

52° 25' 17.04" N, 16° 52' 29.64" E

> Mapa i dojazd

Kontakt

Rezerwacja: +48 223 072 337

Informacja: +48 61 845 66 00

Fax +48 61 845 66 01

E-mail:poznan@campanile.com